Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej przeczytasz tutaj.

OK

OFERTA

Firma Paley & Partner Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Spółka powstała w 1991r. i wykonuje swoje prace zarówno w Polsce jak i na całym rynku europejskim m. in. we Francji, Niemczech, Luksemburgu, Szwajcarii, Irlandii, Norwegii.

Firma świadczy usługi w zakresie montażu konstrukcji stalowo–aluminiowych różnego rodzaju obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej oraz budownictwa ogólnego, a także montażu fasad szklanych, w tym ze szkła o podwyższonej wytrzymałości przy obiektach specjalnego użytku (banki, obiekty specjalne etc.), fasad szklano-aluminiowych, szklano-stalowych (stal szlachetna), słupowo-ryglowych (Schüco, Raico), segmentowych Curtain Wall itp. oraz fasad typu Ceraflex. W zakres naszych prac wchodzi również montaż drzwi pancernych dla obiektów o podwyższonych standardach bezpieczeństwa. Specjalizujemy się także w wykonawstwie konstrukcji stalowych połączonych z elementami szklanymi na obiektach wielko i średnio powierzchniowych.

Nasza Firma posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji warsztatowej, w tym konstrukcji stalowych, produkcji segmentów fasadowych (curtain wall) oraz różnego typu stolarki okiennej.

Oferta

Pracownik Pracownik

Pracownicy

Posiadamy bogato wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą w zakresie montażu i produkcji, która liczy od 50 do 100 pracowników w zależności od stopnia zaawansowania i ilości zleceń oraz naszych potrzeb, zwłaszcza specjalistów w zawodach:

- monterzy (również na dużych wysokościach),
- operatorzy maszyn specjalizowanych ( żurawie, wózki jezdniowe),
- spawacze
- kierownicy z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami technicznymi.

Prowadzone przez nas budowy są nadzorowane przez nasz własny personel techniczny, a wszystkie prace wykonywane są przez naszą załogę samodzielnie zgodnie z projektami dostarczonymi przez kontrahenta lub rysunkami warsztatowymi, wykonywanymi przez naszych projektantów. 

W celu zapoznania się z ofertą firmy prosimy o przejście w zakładkę OFERTA LUB REALIZACJE na naszej stronie, zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Referencje

 W celu zapoznania się z naszymi referencjami zapraszamy na spotkanie w naszej siedzibie.